درباره ما

شرکت همکار صنعت بهساز

شرکت همکار صنعت بهساز در سال ۱۳۸۸ با هدف ساخت قطعات و ابزار مخصوص توربین‌های گازی و بخار تاسیس گردید. با توجه به تلاش بی وقفه و سرمایه گذاری بر روی واحدهای مهندسی و تحقیق و توسعه و با استفاده از تجربه مدیران و متخصصان توربین‌های صنعتی اموزش دیده شرکت SIEMENS ، بخش نصب راه‌اندازی و تعمیرات توربین‌های گازی به مجموعه همکار صنعت بهساز اضافه شد. سوابق قبلی مدیران و متخصصان این شرکت در زمینه نصب و راه‌اندازی تعمیرات عیب یابی تحلیل ارتعاشات و تخمین عمر و بازسازی قطعات قسمت داغ بیش از ۱۰۰ دستگاه و ژنراتورهای کوپل شونده به توربین گازی و همچنین بازرسی و تعمیرات کمپرسورهای سانترفیوژ گیربکس و ژنراتورهای کوپل شونده به توربین گازی جهت تحقق اهداف شرکت بسیار حائز اهمیت می‌باشد. بازسازی تعداد کثیری از انواع
قطعات داغ شامل پره‌های متحرک، پره‌های ثابت و قطعات محفظه احتراق از طیف وسیعی از توربین‌های گازی نظیر
انواع مدل‌های
 SIEMENS  ، ABB  ،  MHI  ، GEC  ، WESTINGHOUSE ، Hitachi ، Centaur-Ruston ، Saturn-Solar ، TB4000 درکارنامه خود دارا می باشد .

این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه بازسازی ، علاوه بر پاسخگویی به نیازهای مشتریان داخلی (اعم از بخش‌های نیرو و نفت و گاز)، توانمندی ارائه خدمات بازسازی قطعات داغ را به سایر کشورهای منطقه نیز دارا می‌باشد .

برنامه ما برای آینده

چشم انداز شرکت
فهرست